O NÁS

Jsme český výrobce a distributor venkovních, zahradních her a aktivit. Nejčastěji o nás uslyšíte jako STOA venkovní hry nebo STOA zahradní zábava.

STOA – Zahradní zábava

Rok 2006

Již od začátku se snažíme u nás ve firmě o to, aby lidé trávili svůj volný čas aktivně.
Celý koncept zahradní zábavy a venkovních her začal v roce 2006 s uvedením Zahradního minigolfu.

Rok 2008 – další hry

Rozšíření na celý balíček venkovních her pak byl logickým vyústěním, jak nabídnout všem, kdo mají zájem si hrát, další hry – například hodně populární ruské kuželky, které můžete znát z rekreačních středisek, a dále velké dřevěné šachy, člověče nezlob se, domino, dáma, kroket, mikádo, petanque… Všechny hry, včetně fotografií naleznete na našem webu ZahradníZábava.cz (STOA venkovní hry).

Hry pro veřejný sektor

Jsme si vědomi trendu budování odpočinkových zón a aktivit v rámci měst nebo obcí (ale také hotelů, penzionů a rekreačních středisek), hry si vybere u nás každý. Koukněte se na jednotlivé kategorie, které jsme pro vás připravili.

Sledujte naše aktivity na sociálních sítích. Píšeme blog nebo natáčíme videa her, které vyrábíme nebo prodáváme. Účastníme se domácích i světových výstav.

Vlastní fotografie, videorecenze,…

Množství dalších informací o jednotlivých hrách najdete na našem e-shopu. Fotíme vlastní fotografie her, víte tak vždy přesně, co kupujete.

Naše práce nás baví a pevně věříme, že je to vidět nejenom na našem webu ale i dalších aktivitách, která pro hry děláme.