HRY PRO SENIORY

Hry do DS, hry pro seniory

Vybírejte oblíbené hry pro seniory, do domovů pro seniory nebo jen tak pro strávení příjemných chvilek hraním zajímavých her, například:

Nejznámější venkovní hru u nás a hodně oblíbená právě u seniorů – Ruské kuželky (kvalitní tvrdé bukové kuželky a koule), Minigolf a jeho různé varianty, dřevěné šachy nebo jednodušší dáma, velké dřevěné Pexeso, Domino nebo Kostky. Nebo jednoduché házecí kroužky a plechovky, ale třeba i velké provedení Člověče nezlob se, které dobře padne do ruky.

O hrách na blogu

Koukněte na náš blog do rubriky „Jak vybrat vhodnou hru…“ a inspirujte se vhodnou hrou pro vás. Hry pro seniory můžete rozdělit na méně aktivní – například Ruské kuželky nebo hledejte takové, které nutí seniory během hry přemýšlet – třeba velké Člověče nezlob se, které mohou vzít bez problému do ruky.

Certifikáty

Dřevěné herní prvky splňují normu EN 71-1,2,3. Zdravotně nezávadné hry
Konstrukce (pro hry: Ruské kuželky, Minigolf nebo třeba Garden-rondo) splňují jako jediné na trhu normu EN 1176 (označení „certifikát“). Zařízení dětských hřišť. Přečtěte si na našem blogu o tom, jaké správné provedení vybrat.

Inspirujte se

Inspirujte se v našem e-shopu her: https://eshop.zahradnizabava.cz. Koukněte na detailní fotografie a popisky her. Najdete zde také řadu videorecenzí námi vyráběných a prodávaných her, které jsou vhodné pro seniory.