SPORTOVNÍ HRY

Sportovní hry, turnaj,…

Trochu akce, trochu zábavy. Netradiční sportovní hry pro všechny. Hry jako Spikeball / Rebound – dynamická hra pro 4 hráče. Hra hodně populární v USA. Kanjam – hra s létajícím talířem pro dva týmy (pokud hledáte jednodušší variantu, lze použít měkký míč na házenou a hrát hodem míče). OgoSport nebo Tenis.

Skákací guma – vraťte se do minulosti a zavzpomínejte na skákání gumy nebo Skákací pytle – zábava pro malé i velké. Crossnet – novinka z USA.

Discgolf – discgolfové hřiště můžete postavit na zahradě, na školním pozemku nebo hřišti – hod discem vyžaduje trénink, ale uvidíte, že stavba hřiště zapojí a nadchne každého. A co třeba Tualoop (z Německa) nebo v Holandsku hodně populární Tetherball. Crossminton je zase hodně rychlá hra pro 2 hráče.

Skvělé hry, se kterými můžete udělat turnajové klání – buď každý s každým (pozor může být hodně zdlouhavé) nebo pavouka a postup až do finále. Najděte vhodnou hrací plochu – tráva, písek, partu kamarádů a pusťte se do hry.

O hrách na blogu

Koukněte na náš blog do rubriky „Jak vybrat vhodnou hru…“ a inspirujte se vhodnou hrou pro vás. Chystáme také článek na téma – různé typy soutěží – turnajů.

Inspirujte se

Inspirujte se v našem e-shopu her: https://eshop.zahradnizabava.cz. V našem e-shopu najdete detailní fotografie všech her, popisky jednotlivých her nebo také videorecenze.