ČESKÝ VÝROBCE

STOA – Zahradní minigolf s.r.o. – česká rodinná firma, která vyrábí, prodává a pronajímá zahradní / venkovní hry a aktivity.

Již od roku 2006 pro vás vyrábíme oblíbené hry. Za tu dobu jsme realizovali tisíce objednávek našich her.

Víme, co děláme, proto vám dokážeme poradit nebo s vámi zkonzultovat vaše požadavky. Protože hry vyrábíme, můžeme hry pro vás upravit, dodat jiné barvy…
Víme, které hry letí, víme, které budou hitem.

Nové hry

Každým rokem se snažíme na trh přinést nové hry (například soubor her Drá-kula, Hookbruč, Garden-rondo, Hexagól, Ketchit,…) nebo nová provedení – další hrací plochy, velikosti, tvary a řadu dalších.

Veletrhy a výstavy

Účastníme se výstav (tradičně For-Garden a nově GaLaBau, Norimberk), dočtete se o nás v magazínech, zejména těch, které se věnují zahradě a bydlení. Hru Hookbruč si dramaturgové vybrali do pořadu Sama Doma, ČT (iVysílání – ZDE). Máme vlastní středisko, které se věnuje tvorbě nových her.

Certifikáty

Certifikát na naše dřevěné herní prvky potvrzuje kvalitu a zdravotní nezávadnost. Herní prvky splňují nejnovější normy ČSN EN 71-1,2,3. Málokteré venkovní hry na trhu disponují certifikací, která chrání vaše zdraví.

Konstrukce a provedení her pro veřejný sektor splňují normu ČSN EN 1176 Zařízení a povrch dětského hřiště. Neustále pracujeme na tom, přinášet vám kvalitní české výrobky s potřebnými atesty.