NÁŠ PŘÍBĚH

Zahradní hry

Kdo nic nedělá, nic nezkazí… ale taky nic nedokáže. To je heslo, kterým se snažím vždy řídit. Ne vždy se všechno musí podařit, jak si představujete, ale pokud to nevyzkoušíte, tak je to pouze – co by, kdyby… A já si tehdy vybral hry. Tohle je náš příběh.

Rok 2006

Několik let zpátky jsem měl možnost se motat kolem stavebnictví, to mě ale příliš „nebralo“, nicméně už tehdy mě to táhlo k tomu, dělat něco sám. Táta byl právě ten stavař… a když jsem tehdy viděl kolem bazénu položený zelený koberec a vedle dvě minigolfové hole – měl jsem jasno. Vznikla první myšlenka: zahradní minigolf – jedna dráha a vyměnitelné překážky, psal se rok 2006.

Rok 2008

O pár let později (2008) se mi (nám – táta je druhá hlava firmy) zdál minigolf málo a aktivity se rozšířily na další hry. Ruské kuželky, velké šachy, člověče nezlob se, domino… zahradní zábava a venkovní hry byly na světě. Chtěli jsme ale takové hry, které budou dobře vypadat. Budou kvalitní a zákazník a my z nich budeme mít radost, takže jsme zvolili dřevo.

Později se přidaly další hry – Drá-kula, Garden-rondo, Golfisto nezlob se,…

Když jsme se pak, zejména díky tátově stavebnictví, dostali k volnému pozemku měl vzniknout minigolf a hlavně prostor pro prezentaci všech našich výrobků… dělala se zahrada, vznikla kamenná řeka a na Vánoce roku 2009 jsem dostal golfové hole. Golf Zlonín se stával skutečností…

Golfové hřiště (pokud se to tak dá říci, protože jeho pojetí je opravdu netradiční a vyzkoušet ho doporučuji i těm, kteří golf nemají rádi 🙂 a hry vybízely k dalším aktivitám… Hookbruč, vznikl… abychom děti naučili golfová pravidla a etiketu a tedy úctu k sobě, ale hlavně ostatním a také jim ukázali, že nejsou jenom tablety a počítače.

Baví nás vám dělat radost

Jsem hrdý na to, že naše hry vyrábíme v Čechách, protože to jde! Víme, že vyrábíme věcí, které něco stojí. Ale jsou kvalitní, vím z čeho jsou vyrobeny, chci zaplatit někomu, kdo materiál dobře zpracuje a chci aby to bylo hezky zabalené a aby vám vždy poradil někdo, kdo tomu rozumí a vám takový nákup udělal radost.

Našim cílem je přinášet vám kvalitní výrobky, které dobře vypadají a budou ozdobou vaší zahrady, parku, hotelu, školy… A za to děkuji vám, našim zákazníkům (těm, kteří u nás již nakoupili, i těm co se možná chystají). Bez vás bychom nemohli dělat to, co nás baví a rozvíjet tak dál naše heslo: Baví nás vám dělat radost.

Ondřej Vrabec, majitel