KDO JSME

Ondra Vrabec

K hrám jsem měl, asi jako každý, vždy hodně blízko. Baví mě hrát a vyhrávat 🙂.

Celé to nastartovalo znovu vydání společenské hry Tvoříme slova (s podtitulem Rozšiřte si slovní zásobu), se kterou přišel můj táta někdy v 90. letech. Doma na půdě zůstalo pár stovek posledních kousků, u kterých chyběla krabička, pravidla a takové ty drobnosti. Tak jsem se v roce 2005 rozhodl, že je tam nenechám jen tak ležet a zkusím s tím něco udělat. S grafikem jsme navrhli novou moderní krabičku, oslovil jsem několik firem na výrobu krabičky, vše jsem zkompletoval a pustil se do „prodeje“ :). Dělal jsem to při škole, ale neskutečně mě to bavilo. Něco tvořit, vymýšlet celý ten koloběh a pak se pokusit to celé prodat (to byl a vždy bude ten nejtěžší úkol :).

No a pak přišel rok 2006, a začínal vznikat Zahradní minigolf – příběh O nás si můžete přečíst ZDE.

Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům.

Považuji se za odborníka na venkovní hry. Pravidelně se účastním českých ale zejména evropských výstav a veletrhů. Sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách. Píšu blog o hrách, natáčím videorecenze her a také se podílím na tvorbě nových her – Hookbruč, Drá-kula,…

Ostatní

A abych se nenudil, tak jsem společně s mým tátou vybudoval malé golfové hřiště (nebojte a přijďte k nám, třeba jenom na kávu nebo tak posedět, ukážu vám, že golf je fajn a je to hra pro každého… 🙂 nedaleko Prahy a stal se prezidentem zdejšího golfového klubuGolf Club Zlonín. Pořádáme kurzy a příměstské tábory pro děti – to mě neskutečně baví. Děti jsou spontánní a je s nimi sranda. Dále seznámení s golfem pro začátečníky a vhodně tak vše doplňujeme s venkovními hrami u nás ve Zloníně.

Sám jsem vášnivý golfista (zároveň i trenér a rozhodčí). Hraji basketball za Sokol Pražský. Miluji procházky s naší fenkou bavorského barváře a v den svých narozenin (ano slavíme narozeniny ve stejný den 🙂 jsem se stal hrdým otcem syna Vašíka, se kterým budu všechny naše hry taky hrát. V květnu 2018 k nám do party přibyla Verunka – a něco mi říká, že ta nám do toho bude pěkně kecat :). Nepohrdnu dobrou pizzou, vínkem nebo pivkem.

Moje oblíbené hry

Cornhole, Hookbruč, Spin Ladder, Rollors… no vlastně až, když je postupně začínám vypisovat, tak zjišťuji, že by ten výčet byl hodně dlouhý. Rád hraji, nerad prohrávám – to mi vždycky říkal můj brácha :). Nicméně tyhle hry, ale určitě stojí za zkoušku!

Budete-li mít jakýkoli dotaz, jsem vám rád kdykoli k dispozici. Přesvědčte se, že svojí práci dělám s láskou.

Napište mi na: ondra@zahradnizabava.cz nebo zavolejte: +420 731 589 638

Baví mě vám dělat radost…
Ondřej Vrabec, majitel