PRONÁJEM

Pronájem her (Zahradního minigolfu, kuželek, dřevěných šachů, velkého Člověče nezlob se, Cornhole, věž) pro vaši firemní, rodinnou nebo jinou společenskou akci. Velké hry budou zajímavým zpestřením – doporučujeme pro větší akce.

Máte-li vhodný prostor a rádi byste zabavili vaše kolegy nebo kamarády, venkovní aktivity mohou být to pravé. Sada menších her, které vám zašleme kurýrem a vaše akce bude k nezapomenutí – Hod na terč, Hookbruč, Kroket, Mikádo, Kubb, Spin Ladder.

K instalaci většiny her je potřeba pouze vodorovná plocha (nejlépe zámková nebo vymývaná dlažba – není však problém krátkodobě položit také na trávu). Možnost venkovního i vnitřního použití. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám připravíme cenovou nabídku. Některé hry zasíláme, velké hry můžeme po domluvě přivést a odvést nebo je možné vyzvednout u nás ve Zloníně (Praha-východ).

 

CENÍK PRONÁJEM

KATALOG PRONÁJEM

 

 

Průběh pronájmu – obvyklý postup

Hry si vyzvednete u nás (Zlonín, Praha-východ) nebo vám hry přivezeme. Spolu podepíšeme smlouvu o pronájmu, návrh smlouvy zašleme předem emailem. Nájemce uhradí vratnou zálohu. Po skončení akce vrátíte hry u nás na provozovně nebo hry vyzvedneme. Oproti PPD – daňový doklad vám vrátíme vratnou zálohu sníženou o výši pronájmu. Vratnou zálohu lze vyřídit převodem na účet.

V případě zájmu o více her, pronájmu na více dnů, dopravu na místo, nás neváhejte kontaktovat.

Sdělte nám dále prosím: datum, čas (od kdy do kdy) a místo konání (instalace v patře s/bez výtahu, těžko dostupné místo…). Proč tyhle informace potřebujeme? Máme-li hry na místo přivést – je rozdíl pokud akce trvá dvě hodiny, než když končí večer (hry se budou vyzvedávat třeba až druhý den). Také my se chceme na akci připravit a budeme rádi, když vám v jednom emailu ihned zašleme vše potřebné.


Lokalita vyzvednutí: Zlonín (Praha-východ), směr Neratovice/Mělník.